Konference a Akce

Featured - slides

Konference a Akce

Grandium Hotel Prague disponuje velmi variabilním koenfrenčním centrem v centru Prahy u Václavského náměstí.


Celkem se zde nachází 9 flexibilních konferenčních místností s vestavěnou projekční technikou o celkové ploše 704 m2. Hlavní jednací místnost z propojených 3 jednacích sálů Mars – Jupiter – Saturn má kapacitu 311 účastníků v divadelním uspořádání s 5 vestavěnými projekcemi a vlastním konferenčním předsálím.


Grandium Hotel Prague je ideální volbou pro uspořádání Vašich akcí, ať už pro obchodní nebo rekreační účely v centru Prahy.

Content Blocks

Hlavní jednací místnost z propojených 3 jednacích sálů Mars – Jupiter – Saturn má kapacitu 311 účastníků v divadelním uspořádání s 5 vestavěnými projekcemi a vlastním konferenčním předsálím.

Konferenční centrum disponuje dalšími dvěma konferenčními místnostmi Mercury I-III. a Venus I-III. s denním světlem, každá o kapacitě 234 účastníků.

Jednací sály Mercury I-III. a Venus I-III. lze dále dělit zvukotěsnými mobilními stěnami na 3 jednotlivé sekce.   

Hlavní jednací sál Mars – Jupiter – Saturn o rozloze 296 m2 pojme celkem 311 účastníků v divadelním uspořádání.

Elektronické mobilní zvukotěsné stěny umožňují další dělení sálu na 3 samostatné jednací místnosti, každá s vlastní projekční technikou

K dispozici jsou další 2 jednací sály Mercury I-III. a Venus I-III. s denním světlem v přízemí hotelu, každý o rozloze 204 m2.

Sály Mercury I-III. a Venus I-III., je možné rozdělit na celkem 6 samostatných jednacích místností s vestavěnou projekční technikou v každém z nich.

Konferenční předsálí pro servis občerstvení a další skupinové aktivity mají celkovou rozlohu 564 m2. Konferenční centrum je průchozí z hotelu, ale i s přístupem z ulice.

V sousedství konferenčních sálů v přízemí se nachází hlavní hotelová restaurace se zimní zahradou.

KONTAKT

  micesales@le-hotels.cz

  +420 211 159 895

Kontaktujte nás


Uspořádání sálu

Konferenční servis

Banners

3 důvody proč se ubytovat u nás

Jsme tu pro Vás 24/7 - neváhejte se na nás kdykoliv obrátit

Parkování ve vlastní podzemní garáži
Zimní zahrádka v restauraci InGarden Noodles

Speciální nabídky